/Files/images/rha/103146757_315842812744774_2690120686335334617_o.jpg

Вітаю, шановні колеги, батьки, діти та гості сайту!!!

Основне завдання шкільного психолога — сприяти психічному та особистісному розвитку дітей, надавати допомогу всім учасникам навчально-виховного процесу: учням, вчителям, батькам.

У своїй роботі я дотримуюся клятви шкільного психолога:

  • Ступаючи на шлях практичної психології, я присягаюся, що всі мої знання і здібності вкладу в свою непросту роботу.
  • У моїх руках душа значить, і доля того, хто звернувся до мене за допомогою. Все, що я умію і знаю, все, чим природа і люди обдарували мене як особистість, — для тих, хто йде до мене.
  • Я не допущу, щоб те, що я дізналася про людину, обернулося проти неї. Оволодіваючи професією психолога, щиро бажаю тільки одного — бути для людей тим, кому можна довіритися. І я не зганьблю свою професію некомпетентністю, некваліфікованістю, непорядністю, байдужістю.
  • І хай успіх супроводжує мене в моєму щирому прагненні спонукати і розвивати добро в дитині, допомагати їй в скрутні хвилини її поступового дорослішання, прийняти, цінувати і берегти загадку її неповторної індивідуальності.

В кругообігу шкільного, непередбачуваного життя не завжди вдається приділити увагу кожному повною мірою, тому на цьому сайті, ви можете знайти для себе корисну інформацію, а також звернутися по допомогу.

Сайт - це можливість розповісти про себе, поділитися досвідом роботи з колегами, створити сучасний спосіб надання психолого-педагогічної допомоги і підтримки всім учасникам освітнього процесу.

На сайті розміщена корисна інформація для педагогів, батьків, які можуть познайомитися з різними рекомендаціями по вихованню та розвитку дітей.Цей сайт буде корисний і цікавий колегам, батькам, учням так як тут підібраний методичний матеріал з досвіду роботи, як мого особистого так і досвіду колег психологів.

Бажаю приємних емоцій та корисної інформації під час віртуальної подорожі по сторінках сайту!

З повагою, Ірха Анна Андріївна, практичний психолог Токівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Кiлькiсть переглядiв: 185

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.