Знайомство дітей з казкою «Зірочка успіху»

/Files/images/rha/unnamed.jpg

Психолог:

-Любі діти, дівчатка та хлопчики! Багато хто з людей, дорослих та дітей, хочуть досягти в житті успіху. Але, що ж це таке «успіх» та яка вона «успішна людина», «успішний учень»?

Я хочу розповісти вам невеличку казку про те, як двом хлопчикам-школярам дісталася зірочка успіху. Поверталися вони якось додому зі школи, мали велике завдання з підготовки до контрольної роботи з математики. Обом їм хотілося отримати добрі оцінки та бути успішними учнями. Та ось один сказав: «Добре було б зустріти чарівника, щоб отримати чарівну допомогу на здійснення бажання ». Як зненацька перед ними з’явився сивий -сивий дідусь та сказав: « Я вже старий. Мені вже вона не потрібна ось ця зірочка успіху, а вам буде корисною. Тримайте її, користуйтеся на добро. Але будьте розумними при цьому… Бо важливі як Думки ваші, так і Справи….».

Сказав, та й зник. Зраділи хлопці! Тепер успіх у них в руках. Подивилися вони на зірочку та й побачили, що вона зліплена, створена з двох частин, на яких щось майже непомітно написано. Та не було часу та бажання у хлопчиків, на радощах, роздивлятися надписи. Поділили вони зірочку на дві частинки ( начебто чесно поділили, не посварилися) та й розбіглися по домівках до контрольної роботи готуватися. Вдома перший з хлопчиків прочитав надпис на зірочці :«Думки». Та й вирішив, що головне тепер, це думати про себе саме найкраще, бути впевненим в собі, підтримувати себе добрим настроєм та думками: «Я все зможу, переможу, я найкращий, дуже розумний». Однак, такі думки відволікли хлопця від роботи, так що завдання він і не виконав та прийшов на уроки без них. Інший хлопець цілий день та вечір робив-робив приклади, задачі розв’язував, але прийшовши на контрольну роботу, зовсім розгубився, навіть злякався, бо ні одної доброї думки про себе не мав, ніякої віри в те, що зможе виконати всі завдання.

Вважаю, діти, ви розумієте, що оцінки у обох хлопців були незадовільними. Поверталися наші хлопчаки сумні додому, несли свої частинки зірочки. Та ось знов перед ними з’явився сивий сивий дідусь-чарівник. Посміхнувся він та й сказав горе-школярам: «Тепер ви зрозуміли, що Успіх і в навчанні, і в спорті, і в дорослому житті складається з двох невід’ємних нероздільних частин. Це : добрі позитивні думки ( настрій, уявлення) та дії ( справи), націлені на досягнення мети. Знайте, що досягти своєї мети можна, коли не тільки віриш в успіх, в себе, в свої сили, але й підтримуєш це своїми справами, діями, зусиллями, а ще щоденною працею чи тренуваннями».

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.