ШКІЛЬНА ГАЗЕТА "РАДІО ФМ"


Радіо ФМ випуск 10

Радіо ФМ випуск 9

Радіо ФМ випуск 8

Радіо ФМ випуск 7

Радіо ФМ випуск 6

Радіо ФМ випуск 5

Радіо ФМ випуск 4

Радіо ФМ випуск 3

Радіо ФМ випуск 2

Радіо ФМ випуск 1

Радіо ФМ випуск

Шевченківські березини

/Files/images/novini/unnamed.jpg

/Files/images/novini/fgRIPdqtPY0.jpg

З 12 березня у Токівській ЗШ був проведений Шевченківський тиждень.

Свято розпочалося урочистою лінійкою « Чужому навчитесь та свого не цурайтесь ».

Учні школи взяли участь у літературно мій виставці « шевченківські березини », із задоволенням декламували вірші великого Кобзаря, школярі середньої ланки писали твори, розгадували кросворди, малювали малюнки.

Учителі та учні школи вшанували пам’ять українського поета Тараса Григоровича Шевченка.


/Files/images/novini/20180221_104201.jpg

/Files/images/novini/Шевченко.jpg

/Files/images/novini/-zXO8YQH7Gk.jpg

21 лютого 2018 року – Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.


/Files/images/novini/unnamed (1).jpg


Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв.

За ініціативи філій ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" та підтримки Міністерства освіти і науки України 21 лютого 2018 року було організовано проведення "диктанту єдності" українською мовою та мовами національних меншин у закладах загальної середньої освіти.

В Токівській школі учні з великим задоволенням написали « диктант єдності » державною мовою і з гордістю можуть сказати, що добре нею володіють.

/Files/images/novini/unnamed.jpg

/Files/images/novini/iTUHbjtRw5o.jpg


Я МАЮ ПРАВО


Відтепер усі діти матимуть право на адвоката за рахунок держави

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей. Відтепер усі без винятку діти мають право, щоб у судах та інших органах їхні інтереси представляв адвокат за рахунок держави. Для цього потрібно звертатись в центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги або в бюро правової допомоги. Якщо права дитини порушують у закладах охорони здоров'я, освіти та ін., дитина визнана потерпілою у кримінальній справі, є необхідність вирішувати в судовому порядку питання соціального захисту дитини - її законні представники (батьки, опікуни) мають право звертатись за безоплатною вторинною правовою допомогою. Їм може бути призначено адвоката за рахунок держави.

Гаряча телефонна лінія 0-800-213-103 (цілодобово безкоштовно).
Апостолівське бюро правової допомоги працює за адресою: м.Апостолове, вул.Центральна, 63, 1-й поверх, праворуч (05656-9-12-90; 068-208-50-52). Щочетверга прийом здійснюється у м. Зеленодольську - вул.Енергетична, 10 - з 9.00 до 13.00, у с. Грушівка - 2-й та 4-й четвер з 10.00 до 15.00.

Графіки прийомів в інших населених пунктах дізнавайтесь за телефоном Апостолівського бюро правової допомоги.
Кiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.