Правила безпеки на літніх канікулах

wym-1593685590463

wym-1593685747196

Техніка безпеки на літніх канікулах

/Files/images/rha/8a44d18ecb65e1ff1b46feccae57039d.jpg

1. Правила дорожнього руху:  ходити тільки по правiй сторонi тротуару;  дорогу переходити не поспiшаючи;  не можна переходити дорогу навскіс;  переходячи дорогу слiд подивитися налiво, дiйшовши до середини зупинитися i подивитися направо;  якщо не встигли перейти вулицю i рух транспорту почався, слiд зупинитися на серединi вулицi i зачекати, поки рух припиниться;  якщо немає тротуарiв, слiд триматися лiвого боку дороги, тобто йти назустріч транспорту, що рухається.

/Files/images/rha/Без названия.jpg

2. Правила електробезпеки:  Під час вимикання електроприладiв забороня

ється витягувати вилку з розетки за шнур;  категорично забороняється користуватися електроприладами, в яких знайдено несправнiсть;  не торкатися мокрими руками електроприладiв, якi знаходяться під напругою;  Пам’ятайте: зовнiшнiми ознаками несправностi електропроводки або приладiв є специфiчний запах пiдгораючої iзоляції, з’явлення іскри, перегрівання штепсельних розеток i вилок.

/Files/images/rha/Без названия (1).jpg

3. Вибухонебезпечні предмети:  до виявлених вибухонебезпечних предметiв нi в якому разi не можна торкатись, перекладати, розряджати, зберiгати;  забороняється використовувати снаряди для розведення вогню;  не можна збирати, здавати снаряди в металобрухт;  виявивши вибухонебезпечнi предмети, необхiдно термiново повiдомити мiлiцiю, управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

/Files/images/rha/Без названия (2).jpg

4. Правила протипожежної безпеки:  Дотримуйтесь правил протипожежної безпеки в спекотну погоду; гра з вогнем — одна з причин пожежi;  дотримуйтесь правил протипожежної безпеки в турпоходi.

/Files/images/rha/pravila-povedenija-na-vode-1.jpg

5. Правила поведiнки на водi:  Купатися можна тiльки в сонячну безвiтряну погоду при температурі повiтря не нижче 20—25 0 С i води — не менш, нiж 18—20 0 С;  перше купання повинно бути короткотривалим (до 10 хвилин);  купатися рекомендовано вранці і ввечері; не слід купатися наодинці;  не стрибати зі споруд та плавальних засобів, не призначених для цього, не стрибати головою донизу у місцях із невідомою глибиною;  купатися дозволяється тiльки в спецiально вiдведених мiсцях, або купатися необхідно в добре знайомих місцях;  забороняється заходити у воду глибше, нiж по пояс, людинi, яка не вмiє плавати;  не запливайте за знаки огорожi акваторiї пляжу;  грубi iгри та пустощi у водi небезпечнi для життя;  не забруднюйте воду та берег;  не подавайте хибних сигналiв тривоги;  не користуйтесь надувними матрацами, катерами та iншими предметами, якi не призначенi для плавання.  не запливати на надувних матрацах далеко від берега;

/Files/images/rha/d182d0b0d182d0be-d196-d0b4d0bed187d0bad0b0.jpg

6. Правила культури поведінки (правила в громадських місцях):  Завжди прагнiть бути культурною людиною;  поступайтеся мiсцем людям похилого вiку;  поважайте старших, не будьте грубим;  не гуляйте пiзнiше 21 години;  бiльше читайте художньої лiтератури;  не сидiть цiлодобово бiля телевiзора, комп’ютера;

7. Категорично забороняється:  ходити на територiї новобудов;  купатися без догляду дорослих;  розводити вогнище в лiсi, поблизу лiнiй електропередач;  їздити на велосипедi на тiй частинi дороги, де рухається транспорт.

8. Суворо дотримуйтесь правил:  дорожнього руху;  користування газовими, електричними приладами;  поведiнки дiтей на водi;  користування пасажирським лiфтом;  протипожежної безпеки.

Гарного вам відпочинку!

П А М’Я Т К А

Ось і розпочалися літні канікули, відпустки. Як завжди, кожен із нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на нас влітку. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) із вини дітей. Легковажне поводження з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. Кількість смертельних випадків та травмування серед неповнолітніх дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Дбайте про свою безпеку, та безпеку ваших рідних!

Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований!

З турботою про ваше здоров'я!!!! Адміністрація школи

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.