Повернутися до звичайного режиму
FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/rha/1585988460.jpg

Основними перевагами онлайн-навчання є:

• Свобода від обмежень (часових, інформаційних, соціальних, територіальних і ін)
• Самостійність. Дитина отримує можливість самостійного добування знань, а не ковтання готової пережованої вчителем інтелектуальної продукції.

Не потрібно витрачати час на дорогу, гроші – на ремонт класу і підручники, нерви – на пристосування до колективу, жорсткого ритму шкільного навчання, стресів та іншим негативним проявам сучасної школи. Дистанційне навчання виключає такі чинники негативного впливу на здоров'я дитини як неякісне харчування, виснажливі уроки, низький рівень рухової активності, перевантаження та ін

/Files/images/rha/image.png

• Можливість необмеженого творчого самовираження.

• максимальне використання можливостей Інтернету і новітніх комп'ютерних технологій навчання.


/Files/images/rha/image.jpg

ПОРАДИ БАТЬКАМ ВІД ПСИХОЛОГА “ЯК ДІЯТИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ?”

1.Виділяйте кожен день по декілька хвилин для концентрації на чомусь приємному (спогади про радісні події, чудові місця). Дайте собі можливість відчути це задоволення.

2.Кожен день намагайтесь приділяти увагу фізичним вправам, хоча б по 15 хвилин. Ваш організм вам віддячить, бо віруси бояться сильних людей.

3.Думайте позитивно і пам’ятайте, що з новими проблемами приходять нові можливості і рішення!
БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я І ВСІЄЇ РОДИНИ!

/Files/images/rha/image (1).jpg

Як батькам зберегти позитивний емоційний стан дітей на карантині – 5 порад відЮНІСЕФhttps://nus.org.ua/

/Files/images/rha/image (2).jpg

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) склав 5 коротких порад батькам, як зберегти позитивний емоційний стан дітей під час карантину.

Нижче подаємо переклад інфографіки відЮНІСЕФ.

1. Говоріть про поведінку, яку ви хочете бачити.Використовуйте позитивний тон і слова, коли говорите з дитиною. Наприклад:“Будь ласка, прибери свої речі”. Замість:“Не роби безлад”.

2. Все залежить від подачі.Зриваючись на крик до своєї дитини, ви самі роздратовуєтесь і збільшуєте в неї рівень тривоги і стресу. Більше називайте дитину по імені. Говоріть у спокійній манері.

3. Будьте реалістами.Чи може дитина робити те, про що ви її просите. Дитині дуже важко зберігати спокій/бути спокійною протягом цілого дня, але, можливо, їй вдасться посидіти спокійно упродовж 15 хвилин, поки ви розмовляєте по телефону.

4. Хваліть дитину, коли вона поводиться добре.Постарайтеся відзначати все, що ваша дитина зробила добре. Можливо вона цього не показує, але ви ще обов’язково це побачите. Дитина переконається, що ви помічаєте це і піклуєтесь про неї.

5. Допоможіть підліткам залишатися на зв’язку.Підліткам особливо важливо спілкуватися з друзями. Допоможіть своїй дитині бути в контакті через соціальні мережі, або надайте інші для безпечної дистанції способи. Це те, що ви можете робити також разом!

/Files/images/rha/1588202710.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.