Список учнів, зарахованих до 1 класу Токівського ліцею Грушівської сільської ради Дніпропетровської області у 2021-2022 н.р.

Кількість класів – 1

Кількість дітей -10

Список дітей:

1.Білокінь Ольга

2.Жураков Іван

3.Вовк Дімітрій

4.Гарболинська Ліна

5.Гайдук Кирило

6.Шевченко Віталій

7.Доцяк Вікторія

8.Тунік Владислав

9.Шулаєв Ярослав

10.Погорілий Тимур

Правила прийому дітей до закладу освіти у 2021 році

Територія обслуговування, закріплена за КЗ "Токівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області "

Згідно розпорядження №55/0 по Грушівській сільській раді від 30.04.2020 року «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Грушівської сільської ради»:

с.Токівське (вулиці: Набережна, Шосейна, Центральна, Світла, Верхня, Миру, Молодіжна, Лесі Українки, Садова)

с.Усть- Кам”янка


При вступі до ліцею надаються такі документи:

- заява одного з батьків або осіб, які їх замінюють, про зарахування дитини (з пред’явленням документу, що засвідчує особу);

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що засвідчує особу здобувача освіти (підчас подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

- оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Наказ "Про прийом дітей до 1 класу закладу освіти у 2021 році"


Прийом до закладу освіти здійснюється на підставі таких документів:

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Закон України "Про освіту"

Стаття 12. Повна загальна освіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за якимзакріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Кiлькiсть переглядiв: 300

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.