Повернутися до звичайного режиму

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА/Files/photogallery/Рисунок1.jpg Будівля Токівського ліцею Грушівської сільської ради Дніпропетровської області складається з двох корпусів: великого (двоповерхового) та малого, загальною площею 2 125 м2, де забезпечуються оптимальні умови для організації навчально-виховного процесу. Функціонує 11класних кімнат на площі 726 м2 .В основному корпусі відповідно до вимог обладнано: 1 кабінет інформатики та 7 класних кімнат. На другому поверсі розміщена фізкультурна зала.В малому корпусі початкової школи облаштовано 4 класних кімнати, бібліотека, медичний кабінет та їдальня на 50 посадкових місць.

Усі класи, приміщення естетично оформлені, озеленені. Забезпечено виконання та дотримання санітарних норм і правил. У кожній класній кімнаті є куточки державної символіки, класні куточки та куточок для батьків, експозиції змінного характеру, стенди з безпеки життєдіяльності та охорони праці. Класні кімнати обладнано меблями, придбані нові дошки, відремонтовано стелі .

Кабінети під’єднано до мережі Інтернет. 5 кабінетів оснащено мультимедійними проекторами.

Педагогічний і батьківський колективи докладають зусилля для модернізації матеріально-технічної бази закладу.

Стан збереження обладнання задовільний, будівля й приміщення основного корпусу в цілому відповідають державним санітарним нормам облаштування й утримання закладу освіти. Малий корпус потребує капітального ремонту.

За останні три роки придбано: холодильник ,2 водонагрівачі, насосну станцію для подачі води; посуд для шкільної їдальні; мультимедійний проектор, комплект звукової апаратури, 3 ноутбуки, колонки, 4 принтера; 2 інтерактивні дошки; 48 одномісних парт, 4 осередки вчителя, шафи для дидактичних матеріалів. Замінено меблі в кабінеті директора . Встановлено 36 пластикових вікон, двері в 2 корпусі.

На території ліцею знаходиться футбольне поле гімнастичні споруди для проведення уроків фізичної культури.

Поточні ремонти приміщень ліцею проводяться щорічно за рахунок добровільних внесків батьків та спонсорської допомоги.

/Files/photogallery/Рисунок2.jpg /Files/photogallery/Рисунок3.jpg/Files/photogallery/Рисунок4.jpg/Files/photogallery/Рисунок5.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.