Заходи, присвячені 150-річчю від дня народження Лесі Українки

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. У Токівській ЗШ було проведено ряд заходів, для вшанування пам'яті поетеси

/Files/images/lesya_ukranka/1.jpg /Files/images/lesya_ukranka/3.jpg/Files/images/lesya_ukranka/изображение_viber_2021-02-25_16-27-24.jpg /Files/images/lesya_ukranka/изображение_viber_2021-02-12_21-44-04.jpg /Files/images/lesya_ukranka/изображение_viber_2021-02-12_21-28-38.jpg /Files/images/lesya_ukranka/изображение_viber_2021-02-12_21-28-28.jpg /Files/images/lesya_ukranka/4.jpg

Тиждень початкових класів


Щорічно ми поринаємо у багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих зустрічей та неперевершених пригод, цікавих уроків та творчих конкурсів, повчальних заходів та розваг, що організовуються в режимі Тижня початкової освіти. Цього року перші дні лютого видалися по особливому теплими на яскраві посмішки, прихильними на чуйні та відверті розмови. У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Девіз тижня: Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

До відома учнів були доведені мета та план проведення тижня.

Переглянути повністю


ТИЖДЕНЬ ПРАВА


Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», розпорядження голови обладміністрації від 01 листопада 2018 року № Р-4672/0/3-18 « Про затвердження регіонального плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у Дніпропетровській області» , згідно розпорядження Грушівської сільської ради №183/0 від 12 листопада 2018 року « Про проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права в закладах загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» , наказу по школі від19.11.2018 року №__ Про проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, з метою належної організації проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права в закладі освіти була активізована робота щодо правового виховання школярів та проведені з 10 грудня до 14 грудня 2018 року різноманітні заходи. Тиждень було розпочато лінійкою,присвяченою початку Всеукраїнського тижня права.

Класними керівниками проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини», виховні години «В країну прав», «Сторінками Загальної декларації прав людини», переглянуті фільми на правову тематику. Шкільним бібліотекаром Панченко Ю.І. було оформлено тематичну виставку літератури на правознавчу тематику «Знай та поважай свої права».

Засідання круглого столу , організованого вчителем історії та правознавства Гаврюк З.В. « Конституція України», «Захист прав дітей», проведена для старшокласників, зацікавила учнів своїми історичними фактами та змістом.

Конкурс малюнків на правову тематику , який став традиційним у школі, організувала вчителька образотворчого мистецтва Нагорна Ю.О.. До нього залучаються в основному учні 5-7 класів, але свої малюнки пропонують і учні молодших класів. Конкурс має єдину назву впродовж багатьох років « Що ми знаємо про свої права».

Були використані різні методи і форми роботи з правового виховання, які створюють психологічний клімат у школі та в сім’ях учнів, виробляють навички і уміння правомірної поведінки, звички і вміння дотримуватися вимог права і моралі, виконання свого громадянського обов’язку у дотриманні правових норм. Цікаво пройшов тренінг «Права та обовязки», який провела вчителька історії Кривоконь О.І. та тренінг, проведений практичним психологом Ірхою А.А. в 7 класі на тему «Булінг. Захисти себе».

Протягом тижня під керівництвом вчителя інформатики Федоренко Т.В. учні створювали презентацію на тему «Батьки та діти».

/Files/images/novini/тп.jpg/Files/images/novini/тп2.jpg
/Files/images/novini/тп3.jpg/Files/images/novini/тп4.jpg/Files/images/novini/тп6.jpg/Files/images/novini/тп8.jpg/Files/images/novini/тп9.jpgДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ


21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Протягом листопада в Токівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: класні керівники провели виховні години та уроки мужності на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», Панченко Ю.І. організувала тематичну виставку літератури в бібліотеці, Нагорна Ю.О. - конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України», Петухова С.М.разом з старшокласниками вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО покладанням квітів до меморіальної дошки.

Ми бажаємо всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу та нашої країни!

/Files/images/novini/гідність2.jpg/Files/images/novini/гідність1.jpg/Files/images/novini/гідність3.jpg/Files/images/novini/гідність4.jpg


Всеукраїнський радіодиктант


9 литопада 2018 року у День української мови та писемності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови , виховання високої мовної культури у Токівській ЗШ I-III ступенів був проведений XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, в якому взяли участь учні 8-11 класів та вчителі закладу.

/Files/images/novini/3.jpg/Files/images/novini/4.jpg/Files/images/novini/2.jpg


День космонавтики


12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики — пам'ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос.1961 року Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше у світі здійснив орбітальний політ навколо Землі. Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі. Міжнародний статус цей день отримав у 1968 році на конференції Міжнародної авіаційної федерації.

/Files/images/novini/viber image.jpg

/Files/images/novini/P_20180412_104820.jpg

Токівська школа приєдналася до відзначення цієї пам’ятноїдати. В 9-11 класах вчитель фізики та інформатики Федоренко Т.В. провела єдиний урок «Планета Земля очима космонавтів», та оформила виставку «Космос - відоме і невідоме.»

/Files/images/novini/P_20180412_105202.jpg

Також, ми щиро вітаємо Федоренко В.М., який проходив службу в ракетних військах стратегічного напрямку ЦДКЗ (1976-1978 рр.)

/Files/images/novini/Image0041.jpg


ВШАНУЄМО ПАМ ‘ЯТЬ ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ


/Files/images/novini/156001_1452504525011888_2205652644660132864_n_800.jpg

20 лютого ми вшановуємо пам'ять про загиблих на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності з 18-20 лютого було поранено більш як 1000 людей, загинуло понад 100 протестувальників. Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли на так званий Євромайдан, щоб відстояти своє право на мрію. Учителі, студенти, підприємці та журналісти, вчені та академіки, художники та музиканти, громадські діячі та прості робітники. Усі ці люди – жителі різних куточків України. Такі, здавалося, різні…Але – ні! Вони були дуже схожими між собою серцями, у яких, на перекір безвір’ю, безнадії та ненависті, що нав’язуються над духом цього світу, жили віра, надія та любов. Віра – у перемогу добра над злом, правди – над неправдою та кривдою. Надія – на краще майбутнє для своєї країни, своїх дітей. Любов – до України, справжніми синами якої вони були, є і будуть.

/Files/images/novini/09304267.jpg


ШАНУЄМО ТРАДИЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ


Вертеп унікальна українська різдвяна традиція. Класичний сюжет вертепу – це історія про народження Ісуса Христа.

УКРАЇНА КОЛЯДУЄ Неодмінний атрибут вертепу – різдвяна зірка. Її вважають символом радості, саме вона несе новину про народження Ісуса.

Зберігаючи традиції українського народу учні Токівської школи носили різдвяну зірку від хати до хати та показували театралізоване дійство народження маленького Ісуса.

Жителі села з радістю запрошували Вертеп до хати та пригощали їх солодощами.

Учні отримали безліч позитивних емоцій під час проведення нестандартного виховного заходу.

УКРАЇНА КОЛЯДУЄ!

/Files/photogallery/732/IMG_20180107_182854_2CS.jpg/Files/photogallery/732/IMG_20180107_192905.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 517

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.